16.9 °C, 4.7 m/s, 79.6 %

Sākumlapa JaunumiDublieri atspēlējas no 0:2 un uzvar
Dublieri atspēlējas no 0:2 un uzvar
15/08/2014

14.augustā Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) svarīgu cīņu aizvadīja futbola kluba „Jelgava” otrā komanda. Dublieru čempionāta spēlē jelgavnieki uzņēma FC „Jūrmala-2”. Jau spēles 30 minūšu laikā „Jelgava-2” nonāca iedzinējos ar 0:2, tomēr spēles atlikušajā laikā mājinieki guva trīs bezatbildes vārtus, uzvaru no 11 metru soda sitiena atzīmes 89. minūtē izraujot pussargam Dmitrijam Medeckim.

Trešdien Virslīgas turnīrā tikās abu klubu galvenās komandas, kur savu favorītu statusu apliecināja jelgavnieki, izcīnot uzvaru ar 2:0. Dublieru čempionāta tabulā abas komandas pirms spēles atradās blakus – jūrmalnieki ar trīs punktiem bija pārliecinoši pēdējie, bet jelgavnieki ar trīs punktiem bija devītajā pozīcijā, divus punktus atpaliekot no astotajā vietā esošās Rīgas „Daugava-2”.

Pēdējā turnīra spēlē jelgavnieki piedzīvoja pamatīgu sagrāvi (0:6) Ventspilī. Savukārt vakar dublieriem palīgā devās Dmitrijs Medeckis un Artis Jaudzems. Rezultātā – 3:2 laimīga uzvara un pacelšanās turnīra tabulā uz astoto vietu.

18. augustā, dienu pēc Virslīgas komandu tikšanās, dublieri viesosies pie Rīgas „Daugava-2” futbolistiem. Spēles sākums pulksten 18.