4.3 °C, 1.2 m/s, 94.2 %

Sākumlapa JaunumiDivus vārtus ielaiž vairākumā un piekāpjas “Prizmai”
Divus vārtus ielaiž vairākumā un piekāpjas “Prizmai”
02/12/2015

Iespēju iekļūt Latvijas hokeja Virslīgas turnīra tabulas labāko trijniekā otrdien Volvo ledus hallē neizmantoja ”Zemgale/LLU”. Regulārā turnīra spēlē pret HK “Prizma” jelgavnieki neizmantoja daudzās iespējas skaitliskajā vairākumā, pretinieki divus vārtus prata gūt mazākumā un sagādāja viesiem zaudējumu ar 1:4. Vienīgos vārtus mūsējo labā guva Olafs Aploks.

Šajā sezonā komandas savā starpā bija izspēlējušas četras spēles – vispirms rīdzinieki bija pārāki pēcspēles metienos (2:1), bet sezonas turpinājumā trīs reizes uzvarēja jelgavnieki, no kurām divos gadījumos bija pārāki arī Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā. Līdz šim sezonā pretinieki bija iekrājuši par vienu punktu vairāk (23 pret 22), tomēr mūsējiem bija divas spēles mazāk un jau vakar iespēja apsteigt “Prizmu”. Taču tas neizdevās. Uzvarētāju sastāvā par labāko spēlētāju šajā mačā atzina Kārli Zakrevski, bet viesu sastāvā – Rihardu Grigoru.

Decembrī komandai paredzētas trīs spēles, jo no 13. līdz 19. decembrim Elektrēnos norisināsies Pasaules hokeja čempionāts junioriem 2. divīzijā, un Lietuvas U-20 izlasi šajā turnīrā vadīs “Zemgale/LLU” galvenais treneris Aigars Cipruss. Nākamā spēle jelgavniekiem 16. decembrī Tukumā pret “HS Rīga 99/HK Tukums”. Mača sākums pulksten 18.45.

Jāpiebilst, ka pēc ilgu gadu pārtraukuma šogad notiks hokeja virslīgas Zvaigžņu spēle. Šodien sākas balsojums par komandu sākumsastāvu, un ikviens aicināts nobalsot par HK “Zemgale/LLU” hokejistiem! Zvaigžņu spēlē savā starpā sacentīsies Rodrigo Laviņa un Oļega Sorokina komandas. Sākumsastāva hokejisti tiks izraudzīti līdzjutēju interneta balsojumā vietnē http://uzvaretaji.com/zvaigznu-spele, kas noslēgsies 12. decembrī. Limits – viens balsojums dienā no vienas IP adreses. Atlikušo divu maiņu spēlētājus noteiks direktorāta izvēlētie treneri. R.Laviņa komandas sastāvu veidos HK “Kurbads”, HK “Liepāja”, HS “Rīga” un HS “Rīga99”/HK Tukums” hokejisti, bet O.Sorokina komandas spēlētāji tiks izvēlēti no HK “Mogo”, HK “Zemgale” un HK “Prizma” komandām. Obligāta prasība ir, ka spēlē jābūt vismaz vienam pārstāvim no katra kluba. Zvaigžņu spēle notiks “Volvo SC” ledus hallē 26. decembrī pulksten 14, mača pārtraukumos spēlētāji piedalīsies četru disciplīnu prasmju konkursā. Spēle tiks rādīta tiešraidē LTV7 kanālā.