25.3 °C, 2.2 m/s, 78.8 %

Sākumlapa JaunumiBrīvdienās BMX sacensībās jelgavnieki izcīna 14 medaļas
Brīvdienās BMX sacensībās jelgavnieki izcīna 14 medaļas
28/05/2013

Sestdien, 25.maijā Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) risinājās "SMScredit.lv BMX čempionāta" otrais posms, kurā kopumā startēja 265 sportisti, savukārt svētdien, 26.maijā ZOC notika Jelgavas atklātais čempionāts un Open sacensības. Latvijas čempionāta posmā zeltu izcīnīja jelgavnieks Alvis Lānso, bet sudrabu ieguva Rodrigo Antulis un Jānis Kuļikovskis.

Publicitātes foto

Sestdien, 25.maijā Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) risinājās “SMScredit.lv BMX čempionāta” otrais posms, kurā kopumā startēja 265 sportisti, savukārt svētdien, 26.maijā ZOC notika Jelgavas atklātais čempionāts un Open sacensības. Latvijas čempionāta posmā zeltu izcīnīja jelgavnieks Alvis Lānso, bet sudrabu ieguva Rodrigo Antulis un Jānis Kuļikovskis.

Pirmajā sacensību dienā, 25.maijā ZOC notika Latvijas SMScredit.lv BMX čempionāta otrais posms, kurā B5–6 grupā otro vietu izcīnīja BMX kluba „Mītavas kumeļi” pārstāvis Rodrigo Antulis, savukārt krūzeru grupā zelta medaļu ieguva mājinieks Alvis Lānso (C 30+), bet Jānis Kuļikovskis (C 12+) – sudraba.

Sacensību otrajā dienā, 26.maijā risinājās Jelgavas atklātais čempionāts un Open sacensības BMX riteņbraukšanā. Jelgavas atklātā čempionāta prestižākajā Pro Open grupā uzvaru guva Eiropas čempions Edžus Treimanis, kurš apsteidza konkurentus gan priekšbraucienu summā, gan pusfinālā un finālā. Savukārt otro vietu finālā izcīnīja Rihards Veide, aiz sevis trešajā vietā atstājot kluba „Rīgas Favorīta/ RRS” pārstāvi Kristapu Vinteru, bet ceturtajā – jelgavnieku Kristenu Krīgeru.

Jelgavas atklātajā čempionātā pirmo vietu izcīnīja kluba „Mītavas kumeļi” pārstāve – Vanesa Buldinska (G11-14). 2. vietu izcīnīja Alvis Lānso (CR30+), Rihards Buldinskis (CR12+), Marks Cimermanis (B8), Reinārs Pavlovs (B5-6) un Roberts Dancis (B13). 3. vieta – Martinam Intam Valainim (B5-6), Emīlam Jekševicam (B14) un Paulai Zavinskai (G10).

Savukārt Open sacensībās uzvaru izcīnīja kluba „Mītavas kumeļi” pārstāvis – Marks Cimermanis (B8), bet 2. vietu izcīnīja Vanesa Buldinska (G14).