18.6 °C, 0.6 m/s, 80.7 %

Sākumlapa JaunumiBK „Zemgale” triumfē 2. divīzijas čempionātā
BK „Zemgale” triumfē 2. divīzijas čempionātā
27/03/2008

Ar lielisku sniegumu otrajā puslaikā spēlē pret BK „Ventspils augstskola” (93:73) jelgavnieki apliecina, ka šogad ir spēcīgākā komanda Latvijas basketbola līgas 2. divīzijā. 31. marta spēle pret BK „Jūrmala” vairs neietekmēs sadalījumu turnīra tabulā, tādēļ jau šobrīd BK „Zemgale” basketbolisti var uzsākt gatavoties izslēgšanas spēlēm pret 1. divīzijas vājāko vienību.

Jelgavnieki spēli iesāka apņēmīgi jau sākumā panākot piecu punktu pārsvaru (5:0). Pakāpeniski BK „Zemgale” spēlētāji iekrāja aptuveni desmit punktu pārsvaru. Tomēr spēle izlīdzinājās un 1. ceturtdaļa noslēdzās 26:15 „Zemgales” basketbolistu labā. Zīmīgi, ka BK „Ventspils augstskola” treneris A.Krauliņš sākumsastāvā neiekļāva vienu no komandas līderiem J.Strēlnieku, kurš laukumā parādījās tikai ceturtdaļas vidū un apliecināja savas prasmes, gūstot vairākus svarīgus grozus.

Otrajā ceturtdaļā turpinājās spēle punkts punktā un lielāku pārsvaru mūsu spēlētājiem tā arī neizdevās panākt. Pēdējās otrās ceturtdaļas sekundēs J.Stēlniekam izdevās kārtējais sekmīgais uzbrukums un ceturtdaļa noslēdzās ar 39:48 „Zemgales” basketbolistu labā.

Pēc puslaika pārtraukuma „Zemgale” turpināja sekmīgi uzbrukt no tālās distances un groza apakšas vienlaikus pastiprinot darbību aizsardzībā. Otrajā puslaikā mūsu pretiniekiem izdevās gūt tikai 25 punktus. Pēdējā ceturtdaļā zemgaliešu sastāvā īpaši izcēlās E.Krūmiņš realizējot vairākus svarīgus uzbrukumus.

„Šodien īpaši labi nospēlējām aizsardzībā, neļāvām pretiniekiem gūt vieglos punktus. Arī ventspilnieku līderi K.Kanbergs un J.Strēlnieks savus punktus guva ar lielu pretestību”, uzsver BK „Zemgale” galvenais treneris Varis Krūmiņš.

Rezultatīvākie spēlētāji: BK „Zemgale” – I.Bergmanis (25 punkti); BK „Ventspils” – K.Kanbergs un J.Strēlnieks (22 punkti).