16.9 °C, 0.5 m/s, 89.9 %

Sākumlapa JaunumiSportsBK “Jelgava” “Užavas” Latvijas basketbola kausā apstājas astotdaļfinālā
BK “Jelgava” “Užavas” Latvijas basketbola kausā apstājas astotdaļfinālā
08/12/2021

BK “Jelgava” “Užavas” Latvijas basketbola kausa 3. kārtā divu spēļu summā piekāpās Latvijas–Igaunijas līgas komandai BK “Liepāja” un no tālākas cīņas par kausu izstājās.

Šovakar, 8. decembrī, Liepājā notika “Užavas” Latvijas basketbola kausa 3. kārtas otrā spēle starp Jelgavas un Liepājas komandām. Labākā situācijā atradās mājinieki, jo viņi pirmajā spēlē bija iekrājuši 15 punktu pārsvaru. Tas nozīmē, ka jelgavniekiem šodien vajadzēja izcīnīt uzvaru ar plus 16, lai iekļūtu ceturtdaļfinālā. Tomēr jelgavnieki arī šajā spēlē piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 67:104 (12:32, 18:27, 22:15, 15:30). Rezultatīvākais jelgavniekiem bija komandas kapteinis Jānis Bērziņš ar 14 punktiem, 11 punktus guva Armands Ginters.

Pirmā savstarpējā komandu spēle, kas notika 1. decembrī Jelgavā, noslēdzās ar rezultātu 56:71 (2:20, 14:20, 21:13, 19:18) liepājnieku labā. Šajā spēlē 24 punktus guva saspēles vadītājs Kristaps Pļavnieks.

Līdz ar to BK “Jelgava” zaudējums divu spēļu summā, un ceturtdaļfinālā iekļuva liepājnieki, kurus tur jau gaida BK “Ventspils”.

Jāatgādina, ka BK “Jelgava” šogad dalību “Užavas” Latvijas basketbola kausa izcīņā sāka no 2. kārtas, kur mūsu pretinieki bija BK “Ķekava”. Divu spēļu summā ar rezultātu 170:118 uzvarēja Jelgavas basketbolisti. Pirmajā spēlē jelgavnieki uzvarēja ar rezultātu 85:54, rezultatīvākie bija Uldis Feldmanis ar 13 punktiem un Kristaps Pļavnieks un Armands Seņkāns ar 12 punktiem. Otrajā spēlē jelgavnieki uzvarēja ar rezultātu 85:64, rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Roberts Pāže, 18 punktus guva Armands Seņkāns.