15.6 °C, 3.8 m/s, 84.6 %

Sākumlapa JaunumiBK “Jelgava” trešo reizi pēc kārtas uzveic liepājniekus
BK “Jelgava” trešo reizi pēc kārtas uzveic liepājniekus
08/11/2012

7.novembrī Liepājas olimpiskajā centrā Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlē basketbola klubs "Jelgava" ar rezultātu 81:78 uzveica "Liepāja/Triobet" vienību, izcīnot trešo uzvaru čempionātā.

7.novembrī Liepājas olimpiskajā centrā Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlē basketbola klubs “Jelgava” ar rezultātu 81:78 uzveica “Liepāja/Triobet” vienību, izcīnot trešo uzvaru čempionātā.

Spēles pirmais puslaiks jelgavniekiem izvērtās ļoti neveiksmīgi, dažkārt uzbrukumos izskatoties ļoti nevarīgi un aizsardzībā haotiski. Pēc pirmā puslaika ar 50:33 vadībā atradās mājinieki. Nu jau kā ierasts, jelgavnieki metās atspēlēties un pārliecinoši veiksmīgāk aizvadīja spēles otro daļu. Sadeldējot punktu deficītu un pašā izskaņā pateicoties Andra Justoviča un Laura Miža precīzajiem soda metieniem, BK “Jelgava”, ņemot vērā LBL un Baltijas līgas turnīrus, liepājniekus apspēlējuši trešo reizi pēc kārtas šajā sezonā.

BK “Jelgava” sastāvā kārtējā produktīvā spēle Laurim Mizim, kurš guva 17 punktus (2p. – 4/5, 3p. – 2/3, 1p. – 3/3) izcīnīja deviņas atlekošās bumbas, pārtvēra trīs bumbas un bloķēja vienu metienu. Artūrs Dušelis atzīmējās ar 15 punktiem, bet Andris Justovičs sakrāja 13. Šīs sezonas labāko spēli aizvadīja saspēles vadītājs Gatis Justovičs, kurš laukumā pavadīja nepilnas 24 minūtes, guva 10 punktus (2p. – 3/3, 3p. – 0/1, 1p. – 4/5) un atdeva divas rezultatīvas piespēles.

Pēc izcīnītās trešās uzvaras LBL turnīrā Jelgavas vienībā turnīra tabulā 11 komandu konkurencē ieņem solīdo 5.vietu, aiz sevis atstājot liepājniekus, Jūrmalu, Jēkabpili, “Barons” vienību, kā arī “Turību” un Latvijas U18 komandu.

Nākamo spēli BK “Jelgava” aizvadīs šo sestdien, 10.novembrī, kad Mārupes sporta kompleksa zālē tiksies ar BA “Turības” basketbolistiem. Šī būs abu komandu pirmā tikšanās reize šajā sezonā. Rīdzinieki līdz šim piecās spēlēs tikuši pie vienas uzvaras pār Latvijas Universitāti un atrodas priekšpēdējā vietā.

“Liepāja/Triobet” – BK “Jelgava” 78:81 (25:13, 25:21, 17:20, 11:27)
Liepāja: E.Ežerskis 14p., R.Magone 12p., T.Leiteris 11p., A.Ate 9p., A.Bricis 9p., A.Helmanis 8p., T.Arčer 5p., I.Jakovičs 5p., K.Miglinieks 3p., P.Pastušeņa 2p.

Jelgava: L.Mizis 17p. + 9ab. + 3pb., A.Dušelis 15p., A.Justovičs 13p., S.Silavs 11p. + 5rp., G.Justovičs 10p., E.Krūmiņš 7p., K.Kanbergs 6p., A.Brakets 2p., A.Lagzdiņš, K.Paegle.