17.1 °C, 1.8 m/s, 94.7 %

Sākumlapa JaunumiBK Jelgava revanšējas Latvijas Universitātei
BK Jelgava revanšējas Latvijas Universitātei
12/12/2011

Svētdien, 11.decembrī, Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlē basketbola klubs “Jelgava” rezultatīvā un aizraujošā spēlē ar 100:90 pieveica Latvijas Universitātes komandu. Uzvarētāju labā Edgars Krūmiņš guva 37 punktus, bet Kalvis Krūmiņš – 24.

Abu komandu pirmajā tikšanās reizē pārāki ar 94-87 bija LU basketbolisti. 11.decembra vakarā jelgavnieki spēja revanšēties ar 100:90 un LBL turnīra tabulā pakāpties uz 4.vietu.

Spēli veiksmīgāk uzsāka LU, vienu brīdi izvirzoties vadībā pat ar 12-21, bet punktiem bagātā pirmā ceturtdaļa noslēdzās jau līdzīgāk – 27 pret 31 LU labā. Otrajā ceturtdaļā labāku sniegumu rādīja jelgavnieki, kas ļāva puslaiku noslēgt jau esot minimālā vadībā – 56 pret 55.

Spēles trešā ceturtdaļa aizritēja punkts punktā un abas komandas tajā guva pa 17 punktiem, saglabājot punkta pārsvaru jelgavnieku komandai (73-72). Pēdējo ceturtdaļu jelgavnieki iesāka ar nelielu izrāvienu, kuru galvenokārt kaldināja komandas līderis Edgars Krūmiņš, panākot komandai 7 punktu pārsvaru (84-77). Tas izrādījās izšķirošs, un spēle noslēdzās ar apaļo 90-100.

Izcils sniegums šajā mačā Jelgavas komandas kapteinim Edgaram Krūmiņam, kurš guva 37 punktus (2p. – 7/10, 3p. – 4/9, 1p. – 11/14), izcīnīja piecas atlekošās bumbas un deviņas reizes izprovocēja pretinieku pārkāpt noteikumus. Savukārt saspēles vadītājs Kalvis Krūmiņš atzīmējās ar 24 punktiem un piecām rezultatīvām piespēlēm. LU sastāvā  rezultatīvākais ar 18 punktiem guva Žanis Peiners.

Nākamo spēli galvenā trenera Kaspara Vilcāna vadītā komanda aizvadīs nedēļas nogalē, 16.decembrī, kad izbraukumā tiksies ar “Liepājas lauvām”. Spēles sākums plkst. 19.30. Komandu pirmajā duelī, kurš norisinājās Jelgavā ar 91:88 uzvaru svinēja jelgavnieki.