4.2 °C, 0.6 m/s, 94.6 %

Sākumlapa JaunumiBK “Jelgava” pieveic “Jēkabpili”
BK “Jelgava” pieveic “Jēkabpili”
23/11/2015

Īstu rakstura uzvaru svētdien Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārās sezonas spēlē izcīnīja BK “Jelgava”. Otrā puslaika sākumā komanda bija iedzinējos ar 17 punktiem, taču turpinājumā parādīja teicamu cīņassparu, atspēlējās, pārņēma iniciatīvu, un galotnē aukstasinīgi realizēja savus metienus, pieveicot “Jēkabpili” ar 80:74.

Pagājušās sezonas bronzas medaļniece, cīnoties ar savainojumiem un ievadā kļūdoties ar leģionāru izvēli, šosezon bija iesākusi ar deviņās spēlēs izcīnītām trim uzvarām. Jelgavniekiem sezonas ievadā trīs uzvaras astoņās cīņās, kas ļāva atrasties turnīra tabulas sestajā pozīcijā 11 komandu konkurencē. Pirmajā savstarpējā komandu tikšanās reizē Jēkabpilī pārāka ar 78:73 bija Jelgavas komanda.

Fantastisku spēli uzbrukumā aizvadīja saspēles vadītājs Kristaps Pļavnieks, kurš pretinieku grozā salādēja 29 punktus. 15 punktus pievienoja Andris Justovičs, bet 12 punkti lietuvietim Augustam Šuliauskam.

Jau 25. novembrī pulksten 19 komandai jāaizvada nākamā spēle izbraukumā Valgā pret Latvijas un Igaunijas apvienoto komandu “Valka/Valga”.