4.4 °C, 1 m/s, 91.9 %

Sākumlapa JaunumiBK „Jelgava” piekāpjas lietuviešiem
BK „Jelgava” piekāpjas lietuviešiem
25/09/2015

Basketbola klubs „Jelgava” aizvadīja piekto pārbaudes spēli pirms Aldaris Latvijas basketbola līgas (LBL) starta. Spēlē, kurā pagalam vāja bija metienu precizitāte no distances, īpaši pirmajā puslaikā, komandai gandrīz izdevās atspēlēt 26 punktu deficītu pret Jonišķu „Delikatesas”, tomēr beigās nācās atzīt pretinieku pārākumu ar 76:80. Šodien komandas atkārtoti tiksies Lietuvā.

Pirmo pārbaudes spēli jelgavnieki nospēlēja 8. septembrī, kad ar 88:70 pieveica LBL 2. divīzijas komandu no Limbažiem. Turpinājumā divas uzvaras un viens zaudējums – 77:51 pret saldeniekiem, 84:64 pret 1. divīzijas debitanti no Ogres, bet vienīgā sakāve piedzīvota pret Kazahstānas komandu „Barsy” 63:77.

20 punktus jelgavnieku labā guva Kristaps Pļavnieks, 14 pievienoja Harijs Rubenis, bet 12 punkti Andrim Justovičam, kurš arī uzsāka komandas varonīgo atspēlēšanos.

Šodien pulksten 17.30 pēdējā pārbaudes spēle Jonišķos pirms jaunās Aldaris LBL sezonas. Čempionāta pirmā spēle paredzēta jau 29. septembrī pulksten 19 Jūrmalā.