5.8 °C, 2.3 m/s, 88.4 %

Sākumlapa JaunumiBK „Jelgava” piekāpjas čempionei
BK „Jelgava” piekāpjas čempionei
10/01/2015

9.janvārī Ventspils Olimpiskajā centrā desmito zaudējumu Aldaris Latvijas Basketbola līgas regulārās sezonas turnīrā piedzīvoja BK „Jelgava”. Pavisam neveiksmīgi jelgavnieki pret pagājušā gada čempioni BK „Ventspils” aizvadīja mača pirmo ceturtdaļu (12:28), pēc kuras apdraudēt pretinieku uzvaru īsti iespēju nebija – 57:78. Ar 14 punktiem rezultatīvākais viesiem bija Dāvis Geks.

Pret pagājušā gada čempioni jelgavnieki jau reizi šajā sezonā bija spēlējuši, kas nozīmēja, ka palikusi vairs tikai viena savstarpējā tikšanās reize, jo ventspilnieki LBL turnīrā aizvada divus apļus. Oktobra vidū BK „Jelgava” zaudēja ar rezultātu 62:68.

18. janvārī jelgavnieki atgriezīsies Zemgales Olimpiskajā centrā, kad pulksten 17 uzsāks spēli pret „Barons/LDz”.