8.6 °C, 0.8 m/s, 93.5 %

Sākumlapa JaunumiBK „Jelgava” piedzīvo sāpīgu zaudējumu
BK „Jelgava” piedzīvo sāpīgu zaudējumu
01/04/2015

Iespējams, sāpīgāko zaudējumu 2014./2015. gada Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārās sezonas turnīrā otrdien Liepājas Olimpiskajā centrā piedzīvoja BK „Jelgava”. Otrajā puslaikā jelgavnieki prata atspēlēties no 15 punktu deficīta, taču izskaņā Deniss Krestiņins pie mīnus divi nerealizēja abus soda metienus, tāpēc noslēgumā pret „Liepāja/Triobet” minimāls zaudējums ar 81:82. 19 punktus šajā spēlē sameta Dāvis Geks un Rihards Lomažs.

Pēc uzvaras pār „Jēkabpils” un „Barons/LDz” komandām Mārtiņa Gulbja un Gata Justoviča vadītā komanda atgriezās cīņā par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs, bet situācija vienalga bija diezgan smaga – sezonas noslēgumā trīs izbraukuma spēles. Vakar jelgavnieki viesojās pie Liepājas komandas, kas vēl sezonas beigās, uzvarot visas spēles, var izcīnīt pat pirmo vietu regulārajā turnīrā.

No izslēgšanas spēļu zonas jeb sestās pozīcijas jelgavnieki joprojām atpaliek par vienu uzvaru, taču „Barons/LDz” komanda aizvadījusi par vienu spēli mazāk. Jelgavniekiem vēl divi mači, no kuriem pirmais 4. aprīlī pulksten 18.30 Valmierā.