Sākumlapa JaunumiSportsBK “JELGAVA/BJSS” LATVIJAS BASKETBOLA LĪGAS 2.DIVĪZIJĀ
BK “JELGAVA/BJSS” LATVIJAS BASKETBOLA LĪGAS 2.DIVĪZIJĀ
18/04/2017

Jelgavniekiem izšķirošā pusfināla spēle 19.aprīlī!

Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas (LBL 2) pusfinālsēriju neveiksmīgi iesākusi Jelgavas basketbola komanda “Jelgava/BJSS”, kas 14.aprīļa spēles pirmās desmit minūtes nespēja parādīt savu labāko sniegumu un atlikušajā spēles laikā pārņemt vadību. Tādējādi jelgavnieki viesos piedzīvoja zaudējumu Biznesa Augstskolas “Turība” komandai ar rezultātu 77:85. Ar 22 punktiem rezultatīvākais mūsējiem bija Kalvis Krūmiņš.

Sērijas otrā spēle, kurā BK “Jelgava/BJSS” vairs nebūs atkāpšanās ceļa un obligāti būs jāuzvar, notiks 19.aprīlī Jelgavas sporta hallē. Spēles sākums pulksten 20. Finālā iekļūs komanda, kas uzvarēs divas spēles.

Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā Vara Krūmiņa trenētie basketbolisti divās spēlēs droši apspēlēja Latvijas Universitātes sistēmas basketbolistus, bet ceturtdaļfināls jau bija sarežģītāks – pēc uzvaras pret Līvāniem pirmajā spēlē savā laukumā viesos sekoja negaidīti bezcerīgs zaudējums, pēc kura gan puiši saņēmās un Jelgava ieguva vajadzīgo uzvaru. Regulāro sezonu BK “Jelgava/BJSS” noslēdza trešajā pozīcijā, vienu pozīciju zem pusfināla pretinieces Biznesa Augstskolas “Turība”.

Jelgavas basketbolisti izgāza jau spēles pirmo ceturtdaļu, kurā neizdevās ne spēle aizsardzība, ne uzbrukumā, kā rezultātā komanda nonāca iedzinējos ar 16 punktiem – 11:27. Iespējams, pēc šādām pirmajām desmit minūtēm nedaudz atslāba arī enerģiskā pretinieku komanda, jo otrajā ceturtdaļā studentu grozā jelgavnieki salādēja 28 punktus un rezultātā pietuvojās jau līdz cerīgam 39:45.

Otrajā puslaikā būtisku izrāvienu vairs nebija, bet pakāpeniski jelgavnieki tomēr uz brīdi spēja izlīdzināt rezultātu – 55:55. Vadībā šajā mačā mūsējie tā arī nepabija un līdz galam studentus nesalauza, galarezultātā zaudējot ar 77:85. 22 punkti šajā vakarā Kalvim Krūmiņam, bet pa 14 guva Ronalds Elksnis, Gatis Justovičs un Andris Justovičs.