18.5 °C, 4 m/s, 77.2 %

Sākumlapa JaunumiBK “Jelgava-2” uzveicot LBL-2 vicelīderus guvuši ceturto uzvaru
BK “Jelgava-2” uzveicot LBL-2 vicelīderus guvuši ceturto uzvaru
14/11/2012

Basketbola kluba "Jelgava" fārmklubs otrdienas vakarā Zemgales olimpiskajā centrā Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2.divīzijas spēlē izcīnīja ceturto uzvaru sezonā, ar 79:75 uzveicot Vidzemes augstskolas komandu.

Basketbola kluba “Jelgava” fārmklubs otrdienas vakarā Zemgales olimpiskajā centrā Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2.divīzijas spēlē izcīnīja ceturto uzvaru sezonā, ar 79:75 uzveicot Vidzemes augstskolas komandu.

Jāņa Vītola vadītā vienība lielāko pārsvaru ieguva jau pirmajās spēles desmit minūtēs, noslēdzot pirmo ceturtdaļu savā labā ar 24:11. Otrā ceturtdaļa abām komandām ļoti neizteiksmīga – 8:10, savukārt otrajā puslaikā vidzemnieki metās atspēlēties, uzsākot garu pakaļdzīšanos divu ceturtdaļu garumā. Mača izskaņā, kad spēlējošā trenera Roberta Zeiles vadītie vīri sadeldēja rezultāta starpību līdz pieciem punktiem, īstajā laikā laukumā bija devies Jēkabs Roziņš, kurš raidīja divus precīzus tālmetienus. Arī Uvis Strogonovs pēdējās minūtēs pāris reizes bija precīzs no tālās distances, atvēsinot viesus. BK “Jelgava-2” izcīnīja uzvaru ar 79:75.

Jelgavnieku sastāvā 27 punktus guva Artūrs Ausējs, kura rēķinā arī septiņas atlekošās bumbas un četras rezultatīvas piespēles. Uvis Strogonovs sakrāja 15 punktus, bet Česlavs Mateikovičs guva 13. Viesu sastāvā pieredzējušais Sandis Amoliņš izcēlās ar 24 punktiem, 12 atlekošajām bumbām un trīs pārtvertām bumbām.

Jelgavas komanda izcīnot ceturto uzvaru LBL 2.divīzijas čempionātā un pakāpjas no 10. uz 8.vietu. Patlaban līdera statusā ar sešām uzvarām astoņās spēlēs ir Ventspils augstskolas basketbolisti, savukārt 2.vietā jelgavnieku šodienas pretinieki – Vidzemes augstskola.

Nākamo spēli BK “Jelgava-2” aizvadīs 22.novembrī, kad pulksten 17 Zemgales olimpiskajā centrā tiksies ar Ogres basketbola skolas komandu.

BK “Jelgava-2” – Vidzemes augstskola 79:75 (24:11, 8:10, 23:25, 24:29)
Jelgava: A.Ausējs 27p. + 7ab. + 4rp. + 3pb., U.Strogonovs 15p., Č,Mateikovičs 13p., M.Rugājs 10p., J.Bērziņš 8p., J.Roziņš 6p., J.Zakenfelds 7ab., A.Gražulis, V.Karelis.

Vidzemes augstsk.: S.Amoliņš 24p. + 12ab. + 3pb., O.Grīnbergs 22p. + 9ab., R.Zeile 10p. + 5rp., N.Lišiks 5p., E.Sūrums 4p., D.Ābols 3p., A.Kīns 3p.