16.5 °C, 0.5 m/s, 93.1 %

Sākumlapa JaunumiSportsBJSS basketbolistes izcīna 2. vietu turnīrā Valmierā
BJSS basketbolistes izcīna 2. vietu turnīrā Valmierā
27/08/2020

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) U13 un U-15 meiteņu komandas piedalījās basketbola turnīrā “Valmiera Summer Cup 2000”. Jaunākās meitenes izcīnīja 2. vietu astoņu komandu konkurencē.

U-13 grupā startēja astoņas meiteņu komandas no Latvijas un Igaunijas. Jelgavas BJSS apakšgrupā izcīnīja trīs uzvaras – pār Cēsu, Juglas un Valmieras otro komandu. Tas mūsu meitenēm deva 1. vietu apakšgrupā un nodrošināja iekļūšanu pusfinālā. “Pusfinālā ar 12 punktu pārsvaru uzveicām Saldus komandu, bet finālā ar mīnus 19 zaudējām Valmieras pirmajai komandai. Rezultātā 2. vieta,” stāsta trenere Gundega Vaščenko.

Arī U-15 grupā startēja astoņas komandas. Jelgavas meitenes apakšgrupā piedzīvoja divus zaudējumus – Igaunijas komandai “Audentes” un Juglas komandai – un izcīnīja uzvaru pār Cēsu meitenēm. “Tad sekoja zaudējums mājiniecēm un cīņā par 7.–8. vietu vēlreiz uzvarējām Cēsu basketbolistes, izcīnot 7. vietu. Ņemot vērā, ka komandu vajāja traumas, rezultāts ir likumsakarīgs,” norāda trenere, piebilstot, ka Jelgavas BJSS meitenes pirmssezonā uz turnīru Valmierā devās jau trešo gadu.

G.Vaščenko uz turnīru Valmierā līdzi devās arī treneris Harijs Zelčs, kurš darbu ar šīm komandām Jelgavas BJSS kopā ar treneri Gundegu turpinās arī jaunajā sezonā.