9.2 °C, 3.8 m/s, 58.9 %

Sākumlapa Jaunumi„Biolars/Jelgava” svin uzvaru
„Biolars/Jelgava” svin uzvaru
09/02/2015

Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) pēdējo Schenker volejbola līgas regulārās sezonas mājas spēli aizvadīja „Biolars/Jelgava”. Mačā pret „ASK/Kuldīga” jelgavnieki ļoti pārliecinoši aizvadīja pirmos divus setus, tad spēlē sekoja neliels kritums un spraigs zaudējums trešajā nogrieznī (32:34), tomēr turpinājumā mājinieki pierādīja savu meistarības pārākumu un svinēja uzvaru četru setu spēlē. Šonedēļ – divas spēles Igaunijā.

Sestdien jelgavnieki aizvadīja ļoti pārliecinošu spēli pret līgas debitanti „Jarvamaa”, izcīnot drošu uzvaru trīs setu mačā, kas ļāva nostiprināties sestajā pozīcijā. Skatoties uz situāciju tabulā, regulārās sezonas noslēgumā augstāk pacelties būs ļoti grūti, kas nozīmē, ka izslēgšanas turnīrā ceturtdaļfinālā būs jāspēlē ar trešo vietu ieguvušo komandu – tā būs kāda no Igaunijas komandām vai „RTU/Robežsardze”.

Nedēļas nogalē jelgavnieki aizvadīs pēdējās divas regulārās sezonas spēles. Sestdien pulksten 16 spēle Igaunijas pilsētā Viru, bet dienu vēlāk tajā pašā laikā mačs pret Tartu „BigBank”.