12.5 °C, 1.1 m/s, 93.7 %

Sākumlapa Jaunumi“Armet” uzvar Jelgavas čempionāta 3.posmā
“Armet” uzvar Jelgavas čempionāta 3.posmā
14/07/2014

12.jūlijā pie Zemgales Olimpiskā centra ar "Armet" komandas uzvaru noslēdzās Jelgavas Sporta servisa centra (SSC) pilsētas čempionāta ielu basketbolā 3.posms, kas reizē bija arī "Ghetto Basket" Latvijas čempionāta posms. Otro vietu ieguva "Mani sadzēla bites", savukārt trešajā vietā ierindojās "Mums besis" basketbolisti.

12.jūlijā pie Zemgales Olimpiskā centra ar “Armet” komandas uzvaru noslēdzās Jelgavas Sporta servisa centra (SSC) pilsētas čempionāta ielu basketbolā 3.posms, kas reizē bija arī “Ghetto Basket” Latvijas čempionāta posms. Otro vietu ieguva “Mani sadzēla bites”, savukārt trešajā vietā ierindojās “Mums besis” basketbolisti.

Skatītāju konkursā par tālāko precīzāko metienu uzvarētāju kļuva Kristaps Koževņikovs.

Nākamais Jelgavas alianses “Ghetto Basket” posms paredzēts 29.jūlijā pie Jelgavas sporta halles. Sacensību sākums pulksten 17.

Jelgavas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar biedrību „Sporta klubs „Pērkons SK”” no 2.jūnija līdz 30. septembrim īsteno projektu „Tavs laiks kopā ar Ghetto games” Jaunatnes politikas valsts programmas 2014.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Jelgavas “Ghetto Basket” 5.posma un Jelgavas čempionāta ielu basketbolā 3.posma laureāti:
17+, vīri
1.vieta – “Armet” (Andris Justovičs, Gatis Justovičs, Artūrs Rudmiezis)
2.vieta – “Mani sadzēla bites” (Mārtiņš Ivanovs, Jānis Bērziņš, Česlavs Mateikovičs)
3.vieta – “Mums besis” (Armands Gražulis, Roberts Opaļevs, Kaspars Neimanis)