Ikviens EPALE Latvija Kopienas dalībnieks aicināts dalīties ar savu pieredzi un vīziju par to, kādi būs svarīgākie pieaugušo izglītības atslēgas vārdi nākotnē. Stāstus var iesniegt līdz 30. septembrim.
Divi būtiski mūsdienu izaicinājumi ir cilvēku profesionālo vēlmju un prasmju pielāgošana reālām darba tirgus iespējām un atbalsts pieaugušo personīgajā izaugsmē. Mēs bieži domājam par lielāka atbalsta sniegšanu pieaugušo izglītojamajiem, lai palīdzētu tiem sasniegt savus mērķus. Kādi jauninājumi pieaugušo izglītībai ir jāveic, lai sagatavotos arvien mainīgiem izaicinājumiem? Kā pieaugušo izglītībai būtu jāmainās nākotnē?
EPALE Latvija Kopienas dalībnieki savus stāstus var iesniegt līdz 30. septembrim, aizpildot informāciju ŠEIT.
Par sev tīkamāko stāstu varēs balsot gan platformā, gan arī EPALE Latvijas Facebook kontā, atzīmējot to ar “patīk”. Visvairāk atzīmes ieguvušais stāsts papildinās platformas balsojumus par pieciem “patīk”, otrās vietas ieguvējs – par trijiem, trešās vietas ieguvējs – par diviem. Nosakot populārāko EPALE Latvijas kopienas stāsta autoru, tiks saskaitītas “patīk” atzīmes platformā un iepriekš minētie punkti Facebook.com. Latvijas stāstu autori un visvairāk “patīk” ieguvušā stāsta īpašnieks saņems balvas, norāda organizatori. Tāpat arī viens Latvijas stāstu komentētājs izlases veidā iegūs balvu (komentāram jābūt latviski EPALE platformā pie konkrētā stāsta).
Vairāk par EPALE Kopienas stāstu 2023. gada iniciatīvu var uzzināt ŠEIT. Savukārt iepazīties ar pagājušā gada Kopienas stāstu krājumu varat ŠEIT.
EPALE ir eiropeiska atvērtas dalības daudzvalodu kopiena pieaugušo izglītības speciālistiem, ieskaitot pieaugušo pasniedzējiem un treneriem, konsultantiem un atbalsta personālam, zinātniekiem un akadēmiķiem, kā arī politikas veidotājiem.
Izglītības un zinātnes ministrijas Erasmus+ projekts “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” nodrošina EPALE darbību latviešu valodā, veicinot nacionālā satura veidošanu, nodrošinot diskusiju un pieredzes apmaiņas vidi Latvijas pieaugušo izglītības profesionāļiem kā valsts mērogā, tā arī starptautiski.
Foto un informācija: Izglītības un zinātnes ministrija