6.5 °C, 0.5 m/s, 89.9 %

Sports

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas BJSS džudistiem “Bērnu kausa” pirmajā posmā 3. vieta
Jelgavas BJSS džudistiem “Bērnu kausa” pirmajā posmā 3. vieta
04/10/2024

Aizvadīts pirmais no kopumā trim “Bērnu kausa” džudo posmiem. Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) komanda izcīnīja 3. vietu.

Individuāli Jelgavas BJSS audzēkņiem ir 13 medaļas: četras zelta, četras sudraba un piecas bronzas. Zelta medaļu izcīnīja Amēlija Krūze U-11 vecuma grupā svara kategorijā līdz 32 kilogramiem, Adrians Zeļonijs U-11 vecuma grupā svara kategorijā virs 60 kilogramiem, Patrīcija Gāznere U-13 vecuma grupā svara kategorijā līdz 44 kilogramiem un Domeniks Meinards U-13 vecuma grupā svara kategorijā līdz 42 kilogramiem.

Sudraba medaļu izcīnīja Olga Andrejeva U-11 vecuma grupā svara kategorijā līdz 48 kilogramiem, Ritvars Laurovs U-11 vecuma grupā svara kategorijā virs 60 kilogramiem, Aleksa Semena U-13 vecuma grupā svara kategorijā līdz 48 kilogramiem un Marsels Kiseļovs U-13 vecuma grupā svara kategorijā līdz 34 kilogramiem.

Bronzas medaļu izcīnīja Davids Šalajevs U-11 vecuma grupā svara kategorijā līdz 38 kilogramiem, Kirils Safins U-11 vecuma grupā svara kategorijā līdz 46 kilogramiem, Poļina Šlikova U-13 vecuma grupā svara kategorijā līdz 44 kilogramiem, Damirs Solovjovs U-13 vecuma grupā svara kategorijā līdz 38 kilogramiem un Krišjānis Čulba U-13 vecuma grupā svara kategorijā līdz 66 kilogramiem.

“Bērnu kausa” pirmajā posmā startēja 304 dalībnieki no 27 sporta klubiem un skolām, informē Latvijas Džudo federācijā.