16.6 °C, 1.2 m/s, 82.7 %

Sports

Sākumlapa JaunumiSports3×3 basketbola turnīrā uzvar “Dārza varde/Vplab” un “Trīskāršais drauds”
3×3 basketbola turnīrā uzvar “Dārza varde/Vplab” un “Trīskāršais drauds”
01/09/2024

Noslēdzies Jelgavas valstspilsētas un novada atklātā 3×3 basketbola turnīra trešais – pēdējais – posms, un noskaidroti turnīra kopvērtējuma uzvarētāji open grupā, kā arī naudas balvu ieguvēji – vīriešu grupā tā ir komanda “Dārza varde/Vplab”, sieviešu grupā komanda “Trīskāršais drauds”.

Pirmajā posmā, kas notika Jelgavā Pilsētas svētku laikā, piedalījās 28 komandas, bet otrajā posmā, kas notika jūlijā Ozolniekos, – 11 komandas. Trešais posms Jelgavā, Pasta salas slidotavā, Piena, maizes un medus svētku laikā pulcēja 23 komandas.

Trešajā posmā komandas sacentās piecās vecuma grupās. U-13 zēnu grupā startēja četras komandas. Uzvarēja komanda “Burunduki” (Patriks Grinsons, Krišjānis Lagzdiņš, Renārs Kalniņš, Svens Grinbergs), otrie – “Elites skibidi”, trešie – “KV Team Tīģeri”. U-13 meiteņu grupā startēja piecas komandas. Uzvarēja komanda “Gaļina Blanka” (Amēlija Stone, Paula Goldmane, Amanda Stankēviča, Elīna Pilandere), otrās – komanda “Atēnas”, trešās – komanda “The Best”. U-16 puišu grupā startēja septiņas komandas, tostarp meiteņu komanda “Trīskāršais drauds”, kas gan sacentās pret zēniem, bet tika vērtētas atsevišķi. Uzvarēja komanda “Jegors” (Edvars Šalājevs, Arnis Vēzītis, Ričards Drava, Raivo Indāns), otrie – komanda “FRG iemītnieki”, trešie – komanda “Depozīts”. Open vīriešu grupā startēja septiņas komandas. Uzvarēja komanda “Dārza varde/Vplab”, otrie – komanda “Trijnieks”, trešie – komanda “Big D”.

Pēc trešā posma tika apbalvotas arī turnīra kopvērtējuma labākās komandas sieviešu un vīriešu open grupā, kas saņēma naudas balvu 200 eiro. Open vīriešu grupas kopvērtējumā uzvarēja komanda “Dārza varde/Vplab” – Gatis Justovičs, Kaspars Neimanis, Kristaps Pļavnieks un olimpiskais čempions 3×3 basketbolā Edgars Krūmiņš. Sieviešu open grupā uzvarēja komanda “Trīskāršais drauds” – Amanda Budze, Marta Pelša un Krista Annija Eglāja.

Sacensības organizēja biedrība “Basketbola klubs “Jelgava”” sadarbībā ar Jelgavas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs” un Jelgavas novada Sporta pārvaldi.