7.9 °C, 2.9 m/s, 81 %

Sākumlapa Jaunumi“Jelgavai” vērtīga uzvara
“Jelgavai” vērtīga uzvara
13/06/2016

SynotTip futbola Virslīgas 10. kārtas spēlē sestdien Liepājā, Daugavas stadionā, galvenā trenera Sauļa Širmeļa vadībā pagājušās sezonas čempioni “Liepāju” ar rezultātu 1:0 apspēlēja “Jelgava”. Vārtus uzvarētāju labā spēles 72. minūtē guva Boriss Bogdaškins.

Lietuviešu speciālists Sauļus Širmelis ar savu palīgu slovāku Jozefu Škrliku komandai pievienojās aizvadītās nedēļas sākumā un paspēja novadīt vairākus treniņus. Trenera galvenā vēlme bija, lai spēlētāji daudz vairāk strādātu ar bumbu, bija arī izmaiņas sākumsastāvā – uz rezervistu soliņa tika nosēdināts ukrainis Kirilo Siličs un centra aizsargs Igors Savčenkovs.

Pēc šīs vērtīgās uzvaras “Jelgava” pakāpjas uz piekto pozīciju, no labāko trijnieka atpaliekot tikai trīs punktus.

18. jūnijā Zemgales Olimpiskajā centrā pulksten 16 “Jelgava” spēlēs pret pašreizējo SynotTip futbola Virslīgas līderi Jūrmalas “Spartaku”.