15.6 °C, 5.5 m/s, 82.6 %

Sākumlapa JaunumiFK “Jelgava” atkal zaudē
FK “Jelgava” atkal zaudē
28/04/2016

Latvijas kausa izcīņas pusfināla pirmajā spēlē zaudējumu piedzīvoja “Jelgava”, kas Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) nespēja gūt vārtus, 61. minūtē palika mazākumā un piedzīvoja zaudējumu “Ventspilij” ar 0:1.

Sezonas sākumā jelgavniekiem rezultāti bijuši bēdīgi – piecās spēlēs Latvijas futbola spēcīgākajā čempionātā izcīnīta tikai viena uzvara, iegūti četri punkti un tiek ieņemta septītā vieta astoņu komandu konkurencē. Latvijas kausa izcīņā šogad pusfinālā tiek aizvadītas divas spēles, un vakar komandām bija pirmā savstarpējā spēle, otra būs Ventspilī pēc nedēļas.

Savukārt 30. aprīlī “Jelgava” aizvadīs spēli Virslīgas turnīrā, kad pulksten 15 uzņems Daugavpils futbolistus.

Jelgava – Ventspils 0:1 (0:1)