17 °C, 6.3 m/s, 83.8 %

Sākumlapa Jaunumi“Biolars/Jelgava” sakauj Ozolniekus
“Biolars/Jelgava” sakauj Ozolniekus
11/04/2016

Latvijas volejbola čempionāta pusfinālā otro uzvaru, izlīdzinot rezultātu sērijā (2:2), guva “Biolars/Jelgava” komanda, kas Ozolnieku sporta namā pārliecinoši trīs setu spēlē apspēlēja “Poliurs/Ozolnieki”. 13. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā tiks aizvadīta izšķirošā cīņa par iekļūšanu finālā.

Latvijas čempionātu “Biolars/Jelgava”, kā viena no divām labākajām Latvijas komandām Baltijas līgas regulārajā turnīrā, sāka ar pusfinālu, kur pretiniekos sagaidīja “Poliurs/Ozolnieki”. Pirmajā spēlē Jelgavā mūsējie izcīnīja uzvaru piecu setu spēlē, bet tad – no sākuma zaudējums viesos (1:3), pēc tam četros setos zaudēts arī Jelgavā, tādējādi komanda vairs zaudēt atļauties nevarēja.

Rezultatīvākais ceturtajā spēlē uzvarētājiem ar 15 punktiem bija Kārlis Pauls Levinskis, 12 pievienoja Mārcis Jirgensons, 11 Aleksandram Kudrjašovam, bet desmit sakrāja Kārlis Volodins.

Atkāpšanās ceļa vairs nav – 13. aprīlī pulksten 19 Zemgales Olimpiskajā centrā izšķirošā spēle par iekļūšanu finālā.