12.5 °C, 2.7 m/s, 99.3 %

Sākumlapa JaunumiPārtrūkst “Biolars/Jelgava” iespaidīgā uzvaru sērija
Pārtrūkst “Biolars/Jelgava” iespaidīgā uzvaru sērija
29/02/2016

Baltijas volejbola līgas regulārās sezonas turnīru ar zaudējumu noslēgusi “Biolars/Jelgava”, kas viesos četru setu spēlē zaudēja vietējai Rakveres komandai. Tādā veidā arī pārtrūka Jelgavas komandas iespaidīgā deviņu uzvarētu spēļu sērija. No turnīra tabulas viedokļa zaudējums gan neko nemaina, un izslēgšanas turnīra ceturtdaļfinālā būs jāspēlē pret Lietuvas vienību.

Jurija Deveikus trenētā “Biolars/Jelgava” šajā nedēļas nogalē aizvadīja divas spēles Igaunijā. Vispirms mūsējie viesojās pie Tartu “BigBank” komandas, ko apspēlēja trīs setu mačā, gūstot devīto uzvaru pēc kārtas. Pa 16 punktiem Aleksandram Kudrjašovam un Matīsam Gabdulļinam.

13 komandas šajā Baltijas līgas regulārās sezonas turnīrā aizvadīja divas spēles katra ar katru, vienu maču izspēlējot mājās un vienu viesos. Tādējādi Rakverē komanda aizvadīja 24. spēli šajā sezonā. Sezonas pirmā puse komandai nebija tā labākā, uzvaras un zaudējumi dalījās uz pusēm, un jelgavnieki ierindojās turnīra tabulas vidusdaļā. Savukārt sezonas otrā puse, kad komanda ieguvusi lielāku stabilitāti, bijusi pat iespaidīgi veiksmīga – deviņas uzvaras pēc kārtas. Rakverē bija iespēja izcīnīt desmito uzvaru pēc kārtas, bet jāņem vērā arī fakts, ka par katru cenu gūt panākumu nebija vajadzības, vēl vairāk riskēt ar kādu savainojumu iegūšanu pirms izslēgšanas spēlēm. Jelgavniekiem zaudējums ceturtajā setā ar 17:25. Kārlis Pauls Levinskis bija rezultatīvākais spēlētājs Jelgavas vienības sastāvā ar 15 gūtiem punktiem, bet vēl 12 pievienoja Aleksandrs Kudrjašovs.

Labākās astoņas komandas turpinās sacensības ar izslēgšanas turnīru. “Biolars/Jelgava” kā ceturtā spēcīgākā komanda regulārajā sezonā pretiniekos iegūs Lietuvas komandu “Flamingo Volley-SM Tauras”.