12.5 °C, 2.7 m/s, 99.3 %

Sākumlapa JaunumiBokseri “Jelgava Open” izcīna sešas medaļas
Bokseri “Jelgava Open” izcīna sešas medaļas
29/02/2016

Starptautiskajā boksa turnīrā “Jelgava Open” svētdien aizvadītas finālcīņas, pēc kurām kļuva skaidrs, ka jelgavniekiem turnīrā izdevies izcīnīt sešas godalgas. Par čempionu jauniešu grupā kļuva Edmunds Lindermanis, bet junioru grupā savā svara kategorijā triumfēja Ēriks Mantula.

“Jelgava Open” sacensībās norisinājās trīs dienas, un kopumā tajās piedalījās 78 bokseri no Polijas, Lietuvas, Zviedrijas, Krievijas, Baltkrievijas un Latvijas.

Jelgavnieki kopumā izcīnīja sešas medaļas. Pie uzvaras jauniešu grupā (2002. – 2003. gadā dzimušie) svara kategorijā līdz 70 kilogramiem tika E.Lindermanis, otrā vieta jauniešu grupā svara kategorijā līdz 48 kilogramiem Ruslanam Belahovcevam, tāpat otrā vieta svara kategorijā līdz 52 kilogramiem Ivim Jasam. Junioru grupā uzvaru svara kategorijā līdz 54 kilogramiem izcīnīja Ēriks Mantula, bet otro vietu svara kategorijā līdz 75 kilogramiem varonīgi izcīnīja V.Kogajs. Bronzas medaļu svara kategorijā virs 80 kilogramiem izcīnīja Ēriks Balodis.