13.7 °C, 3.6 m/s, 94.4 %

Sākumlapa JaunumiGūst uzvaru negaidīti līdzīgā spēlē
Gūst uzvaru negaidīti līdzīgā spēlē
08/02/2016

Piekto reizi šajā sezonā “HS Rīga 99/HK Tukums” komandu apspēlēja “Zemgale/LLU”. Šoreiz mūsu komanda spēja noturēt otrajā trešdaļā iegūto divu vārtu pārsvaru un visā mačā svinēt uzvaru ar 6:4, iegūstot kārtējos trīs punktus. Trīs vārti un viena rezultatīva piespēle šajā mačā Kristapam Milleram.

Šogad pret “HS Rīga 99/HK Tukums” komandu Aigara Ciprusa vadītā “Zemgale/LLU” bija aizvadījusi četras spēles un visās svinētas graujošas uzvaras – 6:2, 9:3, 8:0 un 13:1. “Zemgale/LLU” joprojām turpina cīņu par trešo vietu regulārās sezonas noslēgumā, kas ceturtdaļfinālā ļautu tikties ar kādu no turnīra apakšgala komandām.

10. februārī pulksten 19.30 Jelgavas ledus hallē viesosies spēcīgā Liepājas komanda.