10.4 °C, 5.8 m/s, 77.8 %

Sākumlapa JaunumiSveic decembra labākos sportistus
Sveic decembra labākos sportistus
19/01/2016

Otrdien, 19. janvārī, Jelgavas pilsētas domē sumināja pilsētas sportistus, kuri 2015. gada decembrī guvuši labus rezultātus gan Latvijas, gan starptautiska mēroga sacensībās.

Mēneša sporta laureāta titulu decembrī godam izpelnījās Jelgavas specializētās peldēšanas skolas treneres Astras Ozoliņas audzēknis Jevgeņijs Boicovs, kurš Latvijas izlases sastāvā par divām sekundēm laboja valsts rekordu 4 x 100 m kombinētajā stafetē Ziemeļvalstu čempionātā peldēšanā Norvēģijā. Tāpat ievērojamus sasniegumus guva pilsētas pauerliftinga kluba “Apolons” atlēts Renārs Dronga (treneris Edmunds Jansons), izcīnot 1.vietu Lietuvas atklātajā čempionātā pauerliftingā absolūtajā vērtējumā, kā arī Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas trenera Kima Usačeva audzēkne Miļena Rinkeviča, kas Turcijā ieguva 2. vietu Eiropas atklātajā čempionātā kadetiem sambo.

Decembrī Latvijas čempiona titulu juniorēm izcīnīja Jelgavas Ledus sporta skolas daiļslidotāja Diāna Ņikitina, kuras treneris ir Romāns Panteļevs. Savukārt Spīdmintona kluba „Spidmintons.lv” sportists Mārtiņš Žogots uzvarēja Latvijas čempionātā spīdmintonā prestižajā Open grupā. Viņš izcīnīja 1.vietu 30 dalībnieku konkurencē un atzina, ka ir ļoti apmierināts un priecīgs par saviem sasniegumiem.