6.9 °C, 0.7 m/s, 93.2 %

Sākumlapa JaunumiJelgavnieki iekļūst Latvijas kausa pusfinālā
Jelgavnieki iekļūst Latvijas kausa pusfinālā
10/11/2015

Pirmdien Jelgavas ledus hallē atbildes spēli Latvijas kausa izcīņas hokeja ceturtdaļfināla cīņā aizvadīja HK “Zemgale/LLU”, kas savā laukumā uzņēma pašreizējā Latvijas izlases trenera Ērika Miļuna HK “Prizma”. Jelgavniekiem ne tikai izdevās noturēt pirmajā spēlē iegūto trīs vārtu pārsvaru, bet arī uzvarēt šajā spēlē ar rezultātu 3:1. Divi vārti Raimondam Vilkoitam, bet reizi precīzs bija Artūrs Āboliņš.

“Zemgale/LLU” Latvijas kausa izcīņu iesāka ar astotdaļfināla barjeru, kurā divas reizes (6:1, 6:3) pārspēja “Liepāja juniors” komandu. Izslēgšanas turnīra nākamajā kārtā mūsējiem pretī stājās “Prizma”.

Kausa ceturtdaļfināla pirmajā spēlē komandas spēlēja ātru un rezultatīvu hokeju, kurā ar 8:5 pārāka bija Aigara Ciprusa vadītā komanda. Uzvarētāju šajā turnīrā nosaka divu spēļu summā, kas nozīmē, ka, lai iekļūtu starp četrām labākajām komandām, Jelgavā bija jānotur trīs vārtu pārsvars.

Precīzs pusfināla spēles datums un laiks vēl nav zināms, bet čempionātā nākamā spēle paredzēta 14. novembrī viesos pret “Mogo”.