12.3 °C, 1.6 m/s, 62 %

Sākumlapa Jaunumi“Zemgale/LLU” apspēlē rīdziniekus
“Zemgale/LLU” apspēlē rīdziniekus
22/10/2015

Pēc divu nedēļu pārtraukuma Jelgavas ledus hallē kārtējo Latvijas hokeja Virslīgas regulārā čempionāta spēli aizvadīja “Zemgale/LLU”. Mačā pret vienu no turnīra pastarītēm HS “Rīga” Jelgavas hokejistiem neradās nekādas problēmas, pretinieku vārtos tika samestas septiņas ripas, bet savus vārtus nosargāt neizdevās – galarezultātā uzvara 7:1.

Lai arī čempionātu sāka un, visticamāk, arī beigs septiņas komandas, sezonas ievadā “Jūrmalas HASC” finansiālu problēmu dēļ atteicās no dalības Latvijas čempionātā, kurā startēja apvienotā komandā ar Tukuma hokeja klubu. Vieta tukša nepalika, un turnīra dalībnieku pulkā tika pieņemta “HS Rīga 99/HK Tukums”. Interesantākais – vienība pārņēma visus HASC rezultātus.

Latvijas hokeja Virslīgas turnīrā jelgavnieki nebija spēlējuši divas nedēļas, un pēdējā cīņā guva skaistu 4:2 uzvaru pret pagājušās sezonas čempioni “Mogo”, kas drīzumā Latviju pārstāvēs arī Eiropā, piedaloties Kontinentālajā kausā. Pret HS “Rīga” savstarpējā spēlē pirmajā reizē Jelgavas komanda uzvarēja ar 6:0.

Aldim Āboliņam šajā cīņā vieni vārti un trīs rezultatīvas piespēles, bet Andis Āboliņš izcēlās ar diviem vārtu guvumiem.

Nākamā spēle Virslīgā jelgavniekiem gaidāma 14. novembrī viesos pret “Mogo”.