12.3 °C, 1.6 m/s, 62 %

Sākumlapa Jaunumi“Biolars/Jelgava” iegūst Baltijas līgas superkausu
“Biolars/Jelgava” iegūst Baltijas līgas superkausu
19/10/2015

Svētdien Daugavas sporta namā pirmo trofeju jaunajā sezonā izcīnīja volejbola klubs “Biolars/Jelgava”. Baltijas līgas Superkausa izcīņas lielajā finālā jelgavnieki trenera Jurija Deveikus vadībā četru setu spēlē pārspēja Igaunijas vienu no spēcīgākajām komandām “Parnu VK”.

Turnīrā startēja divas komandas no Latvijas un Igaunijas – Jelgavas komanda, “RTU/Robežsardze”, kā arī Tartu un Pērnavas vienības. Turnīra pusfinālā jelgavnieki četru setu spēlē pieveica rīdziniekus, bet Pērnava tādā pašā veidā tika galā ar Tartu volejbolistiem. Jāpiebilst, ka Pērnava ir pagājušās sezonas Igaunijas čempione, un komplektācijas ziņā arī šajā gadā “Parnu VK” būs viena no spēcīgākajām komandām Baltijas līgā.

Bet svētdien pirmajā setā laukumā pretinieku potenciālu redzēt nevarēja, mūsējie dominēja pilnīgi visos spēles elementos – labi spēlējām aizsardzībā, blokā, lieliskas serves viena pēc otras padevās Mārcim Jirgensonam un Aleksandram Kudrjašovam, tādējādi rezultāta tablo jelgavniekiem par labu attīstījās ļoti strauji. Noslēgumā uzvara ar 25:13. Varēja paredzēt, ka otrajā setā tik viegli uzvarēt vairs nevarēs. Volejbolisti sagādāja saspringtu galotni, kurā psiholoģiski noturīgāki bija latvieši – 25:23. Nākamo setu mūsējie zaudēja ar 22:25, bet piecu setu cīņu nepieļāva – ceturtajā spēles nogrieznī jelgavnieki itin ātri ieguva pārsvaru, ko arī noturēja līdz pat spēles beigām, svinot panākumu ar 25:21 un iegūstot superkausa galveno trofeju.

Lai gan oficiāli kalendārs vēl nav publicēts, Baltijas līgas regulārais turnīrs sāksies 31. oktobrī, un mūsējie visas mājas spēles aizvadīs Zemgales Olimpiskajā centrā.