6.3 °C, 0.3 m/s, 81.8 %

Sākumlapa JaunumiJelgavnieki iekļūst Latvijas kausa ceturtdaļfinālā
Jelgavnieki iekļūst Latvijas kausa ceturtdaļfinālā
09/10/2015

Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā iekļuvis hokeja klubs „Zemgale/LLU”. Jelgavnieki cīņā pret „Liepāja juniors” ļoti labus pamatus iekļūšanai nākamajā kārtā bija ielikuši pirmajā spēlē (6:1), bet ceturtdien vēlreiz apliecināja savu meistarības pārākumu, spēli uzvarēja ar 6:3, un summā bija pārāki ar 12:4. Seši vārti šo divu spēļu laikā uzbrucējam Jurim Ziemiņam.

Latvijas kausa izcīņā „Zemgale/LLU” iesaistījās no astotdaļfināla un pretiniekos ieguva „Liepāja juniors” hokejistus. Pirmajā spēlē Liepājā Juris Ziemiņš guva četrus vārtus, un jelgavnieki sagrāva liepājniekus ar 6:1, tādējādi atbildes spēli jau mūsējie varēja gaidīt visai mierīgi, jo divu spēļu summai pozīcijas bija ļoti labas.  Otro spēli jelgavnieki uzvarēja ar 6:3 un divu spēļu summā svinēja panākumu ar 12:4.

Latvijas kausa ceturtdaļfinālā Jelgavas kluba pretiniece, visticamāk, būs HK „Prizma”, taču precīzi šo spēļu laiki vēl nav zināmi.