3.2 °C, 1 m/s, 92.7 %

Sākumlapa JaunumiJelgavnieki piekāpjas Rīgas „Skonto” pārspēkam
Jelgavnieki piekāpjas Rīgas „Skonto” pārspēkam
26/09/2015

26.septembrī SMScredit.lv Latvijas futbola Virslīgas turnīra spēlē futbola klubs „Jelgava” ar rezultātu 0:2 piekāpās Rīgas „Skonto”. Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) spēli klātienē vēroja 1250 skatītāju. Nākamo spēli jelgavnieki aizvadīs 2.oktobrī, pulksten 19.30 Liepājā, spēlējot pret čempionāta līdervienību FK „Liepaja” .

26.septembrī SMScredit.lv Latvijas futbola Virslīgas turnīra spēlē futbola klubs „Jelgava” ar rezultātu 0:2 piekāpās Rīgas „Skonto”. Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) spēli klātienē vēroja 1250 skatītāju.

Jau pirmajā puslaikā mūsējie piedzīvoja neveiksmi, kad 35.minūtē Borisam Bogdaškinam neizdevās realizēt 11 metru soda sitienu. Savukārt 42. minūtē pēc pretinieku stūra sitiena bumbu savos vārtos ieradīja Valērijs Redjko.

Otrajā puslaikā 11 metru soda sitienu precīzi realizēja Andrejs Kovaļovs. Tuvojoties spēles beigām jelgavnieki devās vienā uzbrukumā pēc otra, tomēr spēles izskaņā Rīgas klubs nopelnīja uzvaru, atstumjot mūsējos turnīra tabulā uz trešo pozīciju.

Nākamo spēli jelgavnieki aizvadīs 2.oktobrī, pulksten 19.30 Liepājā, spēlējot pret čempionāta līdervienību FK „Liepaja” .