4.4 °C, 1 m/s, 91.9 %

Sākumlapa Jaunumi„Zemgale/LLU” piekāpjas „Prizmai”
„Zemgale/LLU” piekāpjas „Prizmai”
21/09/2015

Jelgavas ledus hallē pirmo reizi sezonā skatītāji Latvijas hokeja Virslīgas čempionātā varēja vērot pēcspēles metienus. „Zemgale/LLU” ātri spēlē izvirzījās vadībā, taču neveiksmīgi iesāka otro periodu (1:1). Līdz spēles beigām komandas vairs vārtus neguva, bet pēcspēles metienos vienīgais precīzais metiens padevās HK „Prizma” uzbrucējam Jurijam Kļujevskim – 1:2 un trešais zaudējums pēc kārtas.

Sezonas sākums Aigara Ciprusa komandai rezultātu ziņā nav padevies veiksmīgs. Pēc 6:2 uzvaras sezonas ievadā pret vienu no potenciālajām turnīra pastarītēm „HASC/HK Tukums” jelgavnieki bija piedzīvojuši divus zaudējumus – 0:3 pret HK „Mogo” un 3:4 pret Liepājas hokejistiem. Ceturtajā sezonas spēlē mūsējie spēkojās ar „Prizmu”.

26. septembrī mūsējie pirmo reizi šajā sezonā spēlēs izbraukumā – Rīgas hokeja hallē pulksten 14 spēle pret HS „Rīga”.