4.9 °C, 0.9 m/s, 93.3 %

Sākumlapa Jaunumi„Zemgale/LLU” piekāpjas liepājniekiem
„Zemgale/LLU” piekāpjas liepājniekiem
17/09/2015

Latvijas hokeja Virslīgas čempionātā otro zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Aigara Ciprusa trenētā „Zemgale/LLU”. Jelgavas ledus hallē mūsējie spēlē pret HK „Liepāja” uz brīdi otrajā periodā bija vadībā ar 2:1, taču galarezultātā piekāpās pretiniekiem ar 3:4. Vārtus jelgavnieku labā guva Sandis Zolmanis, Rihards Kurņīgins un Kalvis Ozols. Nākamā spēle hokejistiem jau sestdien pret HK „Prizma”.

Čempionāta pirmajā spēlē jelgavnieki bija izteikti favorīti, ko arī izdevās apliecināt uz ledus, „HASC/HK Tukums” apspēlējot ar 6:2. Turpinājumā jau bija gaidāms, ka klāsies sarežģītāk, jo pretī stājās čempione HK „Mogo”, pret kuru nespējām gūt vārtus un piekāpāmies pretiniekiem ar 0:3. Trešdien mūsējie Jelgavā uzņēma Liepājas hokejistus, kas pagājušajā sezonā „Zemgale/LLU” pieveica cīņā par bronzas medaļām.

Nākamais mačs – sestdien pulksten 16 Jelgavas ledus hallē pret HK „Prizma”.