13.1 °C, 0.6 m/s, 65.5 %

Sākumlapa JaunumiAizraujošā spēlē FK „Jelgava” uzveic maķedoniešus
Aizraujošā spēlē FK „Jelgava” uzveic maķedoniešus
17/07/2015

Ceturtdien, 16.jūlijā Zemgales Olimpiskajā centrā 1510 skatītāju klātienē FK „Jelgava” aizvadīja savu UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra 2.kārtas spēli, kurā mūsējie ar rezultātu 1:0 guva uzvaru pār Maķedonijas klubu „Rabotņički”. Ar precīzi raidītu bumbu vārtus jelgavnieku labā guva spēlētājs Gļebs Kļuškins.

Spēles pirmajā puslaikā pretinieku komanda vairākas reizes centās izmantot tālās piespēles soda laukumā, bet bez rezultātiem. Arī jelgavnieki ieguva pāris standartsituācijas, tomēr pirmais puslaiks beidzās ar rezultātu 0:0.

Otrajā puslaikā bumbu vairāk vadīja maķedonieši. Pretinieku komanda vairakkārt centās realizēt tālos sitienus, bet, pateicoties jelgavnieku vārtsargam Kasparam Ikstenam, viesu pūliņi bija neveiksmīgi. Savukārt 87. minūtē soda laukumā jelgavnieki izmantoja vienu no Mārča Oša precīzajiem metieniem, kurā Gļebs Kļuškins veikli raidīja bumbu tālajā stūrī, gūstot rezultātu 1:0. Spēles izskaņā mūsējie nelielo pārsvaru nosargāja līdz mača beigām.

Nākamo spēli FK „Jelgava” aizvadīs 23.jūlijā Maķedonijas pilsētā Skopjē.