10.6 °C, 2.5 m/s, 83.2 %

Sākumlapa JaunumiFK „Jelgava” izcīna savu trešo Latvijas kausu
FK „Jelgava” izcīna savu trešo Latvijas kausu
20/05/2015

Trešdien Ventspilī FK „Jelgava” aizvadīja fantastisku Latvijas kausa fināla spēli, kurā ar 2:0 pārspēja pašreizējos valsts čempionus „Ventspili”, iegūstot trešo Latvijas kausu kluba pastāvēšanas vēsturē. Vārtus jelgavnieku labā guva Kenedijs Eriba un Gints Freimanis.

Latvijas kausa izcīņas fināls Ventspilī norisinājās pirmo reizi. Mača sākums jelgavniekiem iesākās nelabvēlīgi, kad 3. minūtē par pretinieka notriekšanu Abdulajs Diallo saņēma sarkano kartiņu. Tomēr jau 9. minūtē lielisku pārsteigumu komandai sniedza Kenedijs Eriba, kurš panāca 1:0 jelgavnieku labā, atklājot spēles rezultātu.

Pirmā puslaika turpinājumā otros vārtus guva jelgavnieks Gints Freimanis, kurš izpildīja rezultatīvu sitienu no soda laukuma līnijas, izvirzot mūsējos vadībā ar 2:0. Turklāt visus Ventspils komandas raidītos sitienus veiksmīgi atvairīja jelgavnieku vārtsargs Kaspars Ikstens.

Otrajā puslaikā jelgavnieki spēlēja disciplinēti un taktiski, savukārt pārliecinoši darbojās arī vārtsargs Ikstens, kurš likvidēja visas briesmas pie vārtiem. Par spīti Ventspils komandas centieniem, spēle pretiniekiem nevainagojās vārtu guvumā un noslēdzās ar 2:0 jelgavnieku labā.

Uzveicot Ventspils komandu, jelgavnieki ir izcīnījuši Latvijas kausa trofeju trešo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē. Tieši „Jelgavas” komanda bija arī pašreizējā kausa turētāja. Pagājušajā gadā jelgavnieki Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) emocionālā spēlē vēl Vladimira Beškareva vadībā pēcspēles sitienos pieveica Rīgas „Skonto”.