8.6 °C, 0.6 m/s, 89.8 %

Sākumlapa Jaunumi„Zemgale/LLU” uzvar liepājniekus un pagarina sēriju
„Zemgale/LLU” uzvar liepājniekus un pagarina sēriju
02/04/2015

HK „Zemgale/LLU” pirms Latvijas hokeja Virslīgas bronzas sērijas trešās spēles pret HK „Liepāja” šķietami bija pratusi atrast spēka rezerves. Jau pirmajā periodā jelgavnieki guva divus vārtus mazākumā un arī atlikušo spēles daļu aizvadīja ar milzīgu enerģiju, cīņassparu un pelnīti izcīnīja panākumu ar 6:5.

Sezonas beigas visām komandām ir fiziski sarežģītas, un izslēgšanas spēles bieži vien ir rakstura pārbaude. Liepājā abās spēlēs vēl pēc otrā perioda bija neizšķirts (1:1 un 3:3), taču izšķirošajās 20 minūtēs kurzemnieki prata jelgavniekus apspēlēt ļoti pārliecinoši, kā rezultātā noslēgumā 1:6 un 3:7.  Šoreiz jelgavnieki svinēja uzvaru ar 6:5.

Bronzas medaļas izcīnīs komanda, kas uzvarēs trīs spēlēs, bet nākamais mačs jau rīt pulksten 15 Jelgavas ledus hallē.