8.6 °C, 0.6 m/s, 89.8 %

Sākumlapa JaunumiHK „Zemgale/LLU” Liepājā zaudē ar 1:6
HK „Zemgale/LLU” Liepājā zaudē ar 1:6
31/03/2015

Pirmdien Liepājas ledus hallē startēja Latvijas hokeja Virslīgas bronzas sērija starp HK „Liepāja” un HK „Zemgale/LLU”. Vēl otrā perioda beigu daļā pie neizšķirta 1:1 rezultāta viesiem bija iespēja spēlēt lielajā skaitliskajā vairākumā, bet tas bija neveiksmīgs. Izšķirošajās 20 minūtēs jelgavnieki ielaida piecas ripas un noslēgumā zaudēja ar graujošu 1:6. Bronzas medaļas iegūs komanda, kas uzvarēs trīs spēlēs.

Liepājnieki pirms izslēgšanas turnīra sastāvam pievienoja vairākus Rīgas „Dinamo” hokejistus, un visvairāk izcēlās uzbrucējs Roberts Bukarts. Pusfināla sērijā „Liepāja” četrās spēlēs ar 1-3 piekāpās pieredzējušajiem Ogres „Kurbada” hokejistiem. Pirms bronzas sērijas no Liepājas komandas uz izlasi tika izsaukti potenciāli meistarīgākie hokejisti – R. Bukarts, Gunārs Skvorcovs un Mārtiņš Porejs. Lai gan devītajā minūtē Bruno Zabis liepājniekus izvirzīja vadībā, trešdaļas beigu daļā Artūrs Āboliņš panāca 1:1. Tomēr beigās graujošs zaudējums ar 1:6.

Jau šodien pulksten 18.30 Liepājas ledus hallē komandas aizvadīs sērijas otro spēli.