8.8 °C, 0.4 m/s, 94.3 %

Sākumlapa JaunumiBK „Jelgava” ar 91:75 uzveic Jēkabpils komandu
BK „Jelgava” ar 91:75 uzveic Jēkabpils komandu
26/03/2015

Trešdien, 25.martā Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) aizvadīta Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēle, kurā BK „Jelgava” ar 91:75 uzveica Jēkabpils komandu. 24 punktus mājinieku labā guva Dāvis Geks.

Spēles pirmo ceturtdaļu jelgavnieki aizvadīja enerģiski, izraujoties vadībā ar rezultātu 24:11, bet pretiniekiem sakopojot savus spēkus, otrā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 20:22.

Spēles trešo ceturtdaļu mājinieki aizvadīja jau pārliecinošāk, sametot pretinieku grozā 29 punktus, kas pēdējo ceturtdaļu ļāva nospēlēt mierīgākā ritmā. Izspēles beigās ar rezultātu 91:75 uzvaru svinēja BK „Jelgava”.

BK Jelgava – BK Jēkabpils 91:75 (24:11, 20:22, 29:13, 18:29)

BK Jelgava: Geks 24, Ginters 12, Čavars 11, Justovičs 10, Pļavnieks 10, Mētra 8, Krestiņins 7 (16 atl.b.), Cikaļuks 6, Bērziņš 2, Lomažs 1, Bitītis.

Nākamo spēli jelgavnieki aizvadīs 28. martā pulksten 18.30 Mārupes sporta centrā, kur mūsējie tiksies ar komandu “Barons/LDz”.