8.7 °C, 0.6 m/s, 93.4 %

Sākumlapa Jaunumi„Mogo” samet „Zemgalei” septiņas ripas
„Mogo” samet „Zemgalei” septiņas ripas
23/03/2015

Otrā spēle Latvijas hokeja Virslīgas pusfināla sērijā starp „Zemgale/LLU” un „Mogo” komandām izvērtās pretēja pirmajai. Inbox.lv ledus hallē rīdzinieki jau pirmajā periodā pamanījās gūt trīs vārtus, bet visā spēle svinēja pārliecinošu uzvaru ar 7:3, izlīdzinot rezultātu arī sērijā līdz trim uzvarām. Pa vārtiem jelgavniekiem iemeta Viktors Jasjonis, Raivis Kurņīgins un Artūrs Batraks. Jau rīt spēle Jelgavā.

Regulārajā turnīrā pretinieki pusfinālā izcīnīja pirmo vietu, kas uzreiz garantēja vietu starp četrām labākajām komandām, kamēr jelgavnieki aizvadīja smagu piecu spēļu sēriju pret „Rīga/Prizma” hokejistiem. Pirmajā spēlē šķietami par sliktu mājiniekiem nospēlēja garā pauze līdz pusfinālam, kamēr „Zemgale/LLU” uzvarēja ar 1:0. Kā jau to varēja gaidīt, otrā spēle izvērtās krietni sarežģītāka.

Nākamās divas sērijas spēles norisināsies Jelgavā. 24. martā pulksten 19.30 Jelgavas ledus hallē jūsu atbalsts būs ļoti nepieciešams „Zemgale/LLU” hokejistiem – cīņa par finālu turpinās!