10.6 °C, 2.5 m/s, 52.2 %

Sākumlapa JaunumiJelgavnieki pieveic spēcīgo „Mogo”
Jelgavnieki pieveic spēcīgo „Mogo”
20/03/2015

Piektdien Inbox.lv ledus hallē Latvijas hokeja Virslīgas pusfināla sēriju pret regulārā turnīra uzvarētāju HK „Mogo” uzsāka „Zemgale/LLU”. Lai gan ceturtdaļfināla sērija izvērtās gara un sarežģīta, spēka, pašaizliedzības un enerģijas jelgavnieku spēlē netrūka arī šoreiz. Lieliski spēlēja vārtsargs Toms Konrāds, vienu no momentiem izmantoja Māris Miezis, un jelgavnieki uzvarēja ar rezultātu 1:0. Jau rīt pulksten 17.30 otrā spēle.

Nākamā spēle jau rīt Piņķos pulksten 17.30.