9.3 °C, 1.7 m/s, 86.5 %

Sākumlapa JaunumiJelgavnieki zaudē pirmo „play-off” spēli
Jelgavnieki zaudē pirmo „play-off” spēli
12/03/2015

Volvo ledus hallē Rīgā pirmo Latvijas hokeja Virslīgas čempionāta izslēgšanas turnīra spēli aizvadīja HK „Zemgale/LLU”. Ļoti saspringtā un līdzīgā cīņā pret „Rīga/Prizma” jelgavnieki 3. trešdaļā nespēja noturēt minimālu pārsvaru un noslēgumā zaudēja papildlaikā spēles 69. minūtē. Vienīgos vārtus jelgavnieku labā guva Valentīns Feoktistovs.

Regulārajā turnīrā jelgavnieki izrādījušies spēcīgāki trijās no piecām tikšanās reizēm. Tomēr rīdzinieki pēdējā spēlē uzvarēja ar graujošu rezultātu 8:4.

Sērija ilgs līdz kādas komandas trīs uzvarām, un nākamā spēle jau šodien pulksten 19 Rīgā.