8.5 °C, 1.4 m/s, 90.1 %

Sākumlapa Jaunumi„Zemgale/LLU” zaudē spēli
„Zemgale/LLU” zaudē spēli
05/03/2015

Jelgavas ledus hallē izslēgšanas turnīra pirmās kārtas mājas spēļu priekšrocības zaudēja HK „Zemgale/LLU”, kas cīņā pret savu tiešo konkurenti „Rīga/Prizma” par turnīra tabulas ceturto pozīciju zaudēja ar rezultātu 4:8. Regulārās sezonas noslēgumā piektā vieta, bet ceturtdaļfināls – tieši pret „Rīga/Prizma” 11. martā viesos.

Izslēgšanas spēlēs vietu nodrošina regulārā turnīra sešas spēcīgākās komandas (kopā startē septiņas). Pirmā un otrā vieta uzreiz nodrošina vietu pusfinālā, bet atlikušās četras vienības cīnās par divām vietām cīņā par medaļām. Jau sezonas vidū iezīmējās, ka jelgavnieki un pagājušā gada čempione „Rīga/Prizma” cīnīsies par ceturto vietu turnīra tabulā, bet ceturtdaļfinālā tāpat tiksies savā starpā. Līdz šim komandas bija paspējušas aizvadīt četras spēles savā starpā, no kurām trīs uzvarēja jelgavnieki.

Sērija ilgs līdz kādas komandas trīs uzvarām, bet pirmais mačs notiks 11. martā Rīgā. Precīzs spēles laiks vēl nav zināms.