3.8 °C, 2.5 m/s, 78.4 %

Sākumlapa JaunumiBK „Jelgava” pieveic LU studentus
BK „Jelgava” pieveic LU studentus
26/01/2015

Pārliecinošāko uzvaru Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2014./2015. gada regulārajā sezonā izcīnīja BK „Jelgava”. Meistarības pārākumu pret Latvijas Universitātes (LU) basketbolistiem jelgavnieki pierādīja jau ar spēles pirmajām minūtēm, visas spēles gaitā lieliski uzbruka no tālās distances un gala rezultātā sagrāva studentus ar rezultātu 87:62. Pieci spēlētāji jelgavnieku sastāvā guva vismaz desmit punktus, bet rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Rihards Ginters.

Janvārī jelgavnieki līdz šai spēlei pret LU bija aizvadījuši divas spēles. Piedzīvots zaudējums Ventspilī un savā laukumā atzīts „Barons/LDz” pārākums. Pret LU bijām spēlējuši divas reizes vēl pagājušajā gadā, abos mačos izcīnot uzvaras ar piecu punktu pārsvaru. Šoreiz spēles gaitā jelgavnieki realizēja 12 tālmetienus 23 mēģinājumos. Rihards Ginters bija labākais punktu guvējs ar 16 (3p 4/7), bet saspēles vadītāja funkcijas teicami pildīja Kristaps Pļavnieks, kurš septiņiem punktiem pievienoja desmit rezultatīvas piespēles. Noslēgumā graujoša uzvara ar 87:62.

Trešdien pulksten 19 spēle Jūrmalā, „Taurenītī”, pret „Jūrmala/Fēnikss”.