8.1 °C, 3.4 m/s, 83.9 %

Sākumlapa Jaunumi„Biolars/Jelgava” atgriež Latviju Eirokausos
„Biolars/Jelgava” atgriež Latviju Eirokausos
06/11/2014

Volejbola klubs „Biolars/Jelgava” 5.novembrī Ņižņijnovgorodā, Krievijā, pēc sešu gadu pārtraukuma atgrieza Latviju Eirokausos. CEV Izaicinājuma kausa turnīra pirmās kārtas spēlē jelgavnieki viesojās pie vietējās „Guberniya” komandas, kas šajā duelī bija izteikta favorīte. „Biolars/Jelgava” solīdi nocīnījās pirmajā setā (22:25), tomēr turpinājumā jau klājās smagāk (20:25 un 15:25), kā rezultātā 0:3 zaudējums. Atbildes spēle 19. novembrī Jelgavā.

Jelgavā ideja par spēlēšanu Eirokausos bija jau pēdējos pāris gadus, tomēr īstenot to izdevās tikai šogad. Pēdējo reizi kāda no Latvijas komandām Latviju uz Eiropas skatuves pārstāvēja 2008./2009. gada sezonā. Pret jelgavniekiem izloze bija skarba, jo pretī stājās pagājušā gada piektā spēcīgākā Krievijas augstākās līgas komanda. Skaidrs, ka šajā pārī izteikti favorīti ir krievi, bet Jelgavas vadība neslēpj, ka pirmajā gadā galvenais ir iegūt pieredzi.

Atbildes spēli abas komandas aizvadīs 19. novembrī pulksten 19 Zemgales Olimpiskajā centrā. Uzvarētāju klubi noskaidros divu spēļu summā.