26 °C, 2 m/s, 49.5 %

Sākumlapa JaunumiBK „Jelgava” pieveic valmieriešus
BK „Jelgava” pieveic valmieriešus
03/11/2014

Aizraujošu spēli Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) ietvaros aizvadīja BK „Jelgava” un BK „Valmiera” komandas. Lielāko spēles daļu vadībā atradās valmierieši, tomēr ceturtās ceturtdaļas gaitā jelgavnieki prata lauzt spēles gaitu, samest 30 punktus desmit minūtēs un svinēt trešo uzvaru šajā sezonā ar rezultātu 80:70. 19 punkti, septiņas bumbas zem groziem un piecas rezultatīvas piespēles Agnim Čavaram.

8. novembrī klubam vēl viena mājas spēle ZOC pulksten 18 pret „Jūrmala/Fēnikss” basketbolistiem.