14.2 °C, 1.6 m/s, 92.3 %

Sākumlapa JaunumiFK „Jelgava” spēlē neizšķirti pret „Spartaku”
FK „Jelgava” spēlē neizšķirti pret „Spartaku”
07/07/2014

Futbola klubs „Jelgava” jau desmito spēli pēc kārtas SMScredit.lv Latvijas futbola Virslīgas čempionātā nav piedzīvojis zaudējumu. 20. kārtas spēlē viesos Slokas stadionā Vitālija Astafjeva vadītā komanda spēlēja neizšķirti ar vietējo „Spartaku” – 1:1.

10. minūtē vārtus ar izcilu sitienu no gaisa zem vārtu pārliktņa guva Oļegs Malašenoks, bet otrajā puslaikā rezultātu izlīdzināja Edgars Gauračs.

Nākamā spēle jelgavniekiem 10. maijā pulksten 19 Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā pret titulēto Norvēģijas klubu „Rosenborg”.