19.7 °C, 0.9 m/s, 89.2 %

Sākumlapa Jaunumi“RAF” un “Ožuha” atkārtoti triumfē “Ghetto Football”
“RAF” un “Ožuha” atkārtoti triumfē “Ghetto Football”
27/06/2014

26.jūnijā Jelgavas 6.vidusskolas stadionā tika aizvadīts otrais "Ghetto Football" sacensību posms. Vecākajā grupā atkārtoti uzvarēja komanda "RAF", savukārt jaunākajā grupā vēlreiz par uzvarētājiem kļuva "Ožuha".

Publicitātes foto

26.jūnijā Jelgavas 6.vidusskolas stadionā tika aizvadīts otrais “Ghetto Football” sacensību posms. Vecākajā grupā atkārtoti uzvarēja komanda “RAF”, savukārt jaunākajā grupā vēlreiz par uzvarētājiem kļuva “Ožuha”.

Otrajās futbola sacensībās kopumā piedalījās 12 komandas. Vecākajā grupā (17 līdz 25 gadus veci jaunieši) startēja septiņas vienības, savukārt 13 līdz 16 gadus veco dalībnieku grupā tika reģistrētas piecas komandas.

Jelgavas alianses “Ghetto Football” sacensības norit uz 30×20 metri plata zāliena laukuma. Spēle notiek 4 pret 4 (viens spēlētājs rezervē). Spēles laiks – 7minūtes.

Trešais “Ghetto Football” posms paredzēts 10.jūlijā Jelgavas 6.vidusskolas stadionā. Sacensību sākums pulksten 16, reģistrācija no pulksten 15.

2.posma “Ghetto Football” laureāti:
17+ dalībnieki
1.vieta – “RAF” (Andrejs Buližko, Ruslans Antoņevičs, Georgijs Andužs, Jurijs Lozovenko)
2.vieta – “Krievi” (Jurijs Radionovs, Eduards Udikovs, Vladimirs Lazarevs, Iļja Piļipenko)
3.vieta – “AMG” (Aleksandrs Uļčugačevs, Vladislavs Kuņejevs, Deniss Macevičs, Aleksandrs Grjazins)

16 gadi un jaunāki dalībnieki
1.vieta – “Ožuha” (Egīls Sasserdis, Emīls Sasserdis, Jēkabs Šteinbergs, Helvijs Staļģis)
2.vieta – “Panda” (Kārlis Kanenbergs, Linards Vītols, Daniels Krohits, Vladislavs Vorobjovs, Jurijs Janpavļis)
3.vieta – “Fēnikss” (Ņikita Komārs, Jānis Roks, Jurijs Bļudins, Artūrs Ošs, Daniels Burnašovs)