2.1 °C, 0.6 m/s, 92.7 %

Sākumlapa JaunumiPirmajā “Ghetto Basket” posmā uzvar “Armet”
Pirmajā “Ghetto Basket” posmā uzvar “Armet”
02/06/2014

Sestdien, 31.maijā, pie Jelgavas sporta halles pilsētas svētku ietvaros norisinājās Jelgavas čempionāta ielu basketbolā 1.posms, kas vienlaikus bija arī "Ghetto Basket" alianses posms, kurā varēja nopelnīt ranga punktus. Izcīnījusi vairākas uzvaras grupu turnīrā, finālā "Armet" komanda ar 15:11 spēja pieveikt "Alvila leģendas". Trešā vieta – komandai "Jelgavas krekli".

Publicitātes attēls

Sestdien, 31.maijā, pie Jelgavas sporta halles pilsētas svētku ietvaros norisinājās Jelgavas čempionāta ielu basketbolā 1.posms, kas vienlaikus bija arī “Ghetto Basket” alianses posms, kurā varēja nopelnīt ranga punktus. Izcīnījusi vairākas uzvaras grupu turnīrā, finālā “Armet” komanda ar 15:11 spēja pieveikt “Alvila leģendas”. Trešā vieta – komandai “Jelgavas krekli”.

Pirmajā Jelgavas “Ghetto Basket” posmā piedalījās 18 komandas. 17 gadi un vecākajā vīru konkurencē par balvām un iespēju izcīnīt pēc iespējas vairāk ranga kopvērtējuma punktu sacentās desmit komandas. Ceturtdaļfinālā “Armet” uzvarēja komandu “Jelgavas krekli”, savukārt finālā ar 15:11 tika uzveikta komanda “Alvila leģendas”.

Jauniešiem vecuma grupā līdz 16 gadiem par uzvarētājiem kļuva komanda “Zubzagi”, aiz sevis atstājot vienības “Lielie niknie vepri” un “Pentagons”.

Meiteņu konkurencē (16 gadi un jaunākas) par uzvarētājām kļuva meiteņu trio “Čiken nagets”. Puišiem 12 līdz 13 gadu vecuma grupā par uzvarētājiem kļuva komanda “Načo mērcīte”.

“Ghetto Basket” Jelgava/Jelgavas čempionāts ielu basketbolā laureāti:

17+ vecuma grupa (vīrieši)
1.vieta – “Armet” (Gatis Justovičs, Andris Justovičs, Edgars Krūmiņš, Arvis Vālodze)
2.vieta – “Alvila leģendas” (Mareks Doroškevičs, Mārtiņš Jakušonoks, Artūrs Dreimanis)
3.vieta – “Jelgavas krekli (Ģirts Pommers, Kaspars Balandīns, Oskars Rungevics, Edgars Ķīvītis)
4.vieta – “Mani sadzēla bites”, 5. – 8.vieta – “PRO advice”, “Zubzagi”, “Pentagons”, “Lielie niknie vepri”, 9. – 10.vieta – “Ta redzēs”, “Ošenieki”.