17.1 °C, 1.9 m/s, 97.6 %

Sākumlapa Jaunumi«Biolars/Jelgava» zaudējums Ozolniekos
«Biolars/Jelgava» zaudējums Ozolniekos
13/02/2014

12. februārī Ozolnieku Sporta namā trešo spēli Schenker volejbola līgas Izaicinājuma turnīra ietvaros aizvadīja «Biolars/Jelgava» volejbolisti, kas Zemgales derbijā pēc ļoti laba pirmā seta (25:14) zaudēja spēles pavedienu, atdeva iniciatīvu mājiniekiem un piekāpās Ozolnieku komandai četros setos. 15. februārī savā laukumā noslēdzošā spēle, bet pagaidām izskatās, ka jelgavnieki kā pēdējie iekļūs izslēgšanas turnīrā.

Izaicinājuma turnīru otrajā grupā jelgavnieki sāka pietiekami veiksmīgi. Piecos setos smagā spēlē apspēlēta Daugavpils Universitāte, bet viesos Igaunijas pilsētā Viru vietējā komanda pieveikta trīs setu spēlē. Lai arī labi pamati iekļūšanai izslēgšanas turnīrā bija ielikti, protams, komanda gribēja pakāpties kādu vietu augstāk.

Vakar pret Ozolnieku komandu bija nepieciešama uzvara, kas tādā veidā grupā dotu iespēju sestdien pat pacīnīties par pirmo vietu, taču tā nenotika. Rezultātā – zaudējums. Pa 14 punktiem «Biolars/Jelgava» komandā guva Andrejs Baburovs un Edgars Baiks, bet pa 12 – Artjoms Andiļevko un Rolands Ozoliņš. Pašlaik jelgavnieki savā grupā ar septiņiem punktiem ieņem trešo vietu, par diviem punktiem atpaliekot no Ozolnieku komandas. «Biolars/Jelgava» noslēdzošā spēle sestdien grupā paredzēta ar Tallinas Tehnisko universitāti, bet Ozolniekiem – ar Daugavpils Universitāti. Spēles Zemgales Olimpiskajā centrā sāksies pulksten 16.