18 °C, 2.9 m/s, 80.3 %

Sākumlapa JaunumiDivas JLSS daiļslidotājas kļūst par valsts čempionēm
Divas JLSS daiļslidotājas kļūst par valsts čempionēm
09/12/2013

Iepriekšējā nedēļas nogalē, 7. un 8.decembrī pirmo reizi Jelgavā tika aizvadīts Latvijas čempionāts daiļslidošanā. Par čempionēm kļuva divas Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) audzēknes – Diāna Ņikitina un Alīna Fjodorova.

Uzvarot Latvijas čempionāta Senior Ladies kategorijā, A.Fjodorova ieguva tiesības piedalīties Eiropas čempionātā, savukārt D.Ņikitina izcīnīja čempiones titulu Advanced Novice grupā. Otrajā vietā ierindojās Andželika Kļujeva, bet Elizabete Jubkāne devītajā.

Sacensībās piedalījās arī Elīza Lote Lapaine, kura ieguva 25.vietu, bet Junior Ladies kategorijā Sintija Vintere ieņēma 10.vietu.